Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Karakterlerinin Burçlarını Tahmin Ediyoruz!

1724

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİ KARAKTERLERİNİN BURÇLARINI TAHMİN EDİYORUZ?

Bu sezonun en dikkat çekici dizilerinden biri olarak karşımıza çıkan Ufak Tefek Cinayetler dizisi her biri karakterinin ayrı ayrı incelenmesi gerekiyor. Bilindiği üzere mizaç  ve dış görünüşte burçların özellikleri çok belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor.  Hakkında bir türlü ne düşünüp ne düşünemeyeceğimize karar veremediğimiz bu karakterin hepsininin ne burcu olduğunu tahmin ediyoruz…

1Merve tam bir Aslan burcu…


Merve dizinin kraliçesi gerek yaşam tarzı gerekse de kişilik özellikleriyle tam bir Aslan…
Hayatı yaşamayı biliyor karşılaştığı zorluklar karşısındaki dimdik duruşu ve her olayın altından kalkabilmek öyle her yiğidin harcı değildir. Tüm olayların üstesinden bu tür seri kanlı bir şekilde ancak aslan burcu kalkabilir. Doyasıya eğlenmek ve her şeyin üstesinden gelip lider olmak onların doğasında var.

2Oya tam bir Oğlak burcu…

Dizi başladığından beri  her ne olursa olsun iyilik ve adaletin simgesi haline gelen Oya tam bir Oğlak burcu.  Oya, her türlü olaya karşı  adaletli ve aklıselim tavırlarıyla gerekse de sağlam kariyeriyle ayaklarının üstüne basan Oğlak kadının özelliklerini taşıyor. Her ne kadar iyi özellikleri olsa da Oğlak burçları Akrep burçlarından da kindardır. Tıpkı Oya’nın da başına gelenleri unutmadığı gibi intikam alacakları şeyden ne kadar zaman geçerse geçsin vazgeçmezler…

3Arzu tam bir Yengeç burcu…

Arzu dizi başladığından beri ailesine en bağlı hatta en domestik tip olarak karşımıza çıkar. Su burcu kategorisindeki yengeçler, Arzu’da da göreceğiniz üzere kuyruğuna basmadığınız sürece gayet tatlı insanlardır. Fakat onları kızdırdığınız zaman kaçmaya yer arayın. Bu yüzden Arzu tam bir Yengeç burcu.

4Pelin tam bir Akrep burcu…

Pelin dizi başladığı günden beri dizinin en tutkulu karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sevdiği insanı elde elmek için gözün kırpmadan suç bile işleyebilecek hatta daha da ötesi kendi kendini öldürmeyi bile düşünebilecek kişi kesinlikle tutkularına esir olan Akrep burcundan başkası olamaz. Her ne kadar Merve’ye kraliçe olmasına izin veren bir tavır sergilese de ona kötü bir şey yapıldığı zaman hiçbir şekilde acımayaraktan tıpkı bir Akrep gibi bir anda sizi kıskacına alır ve sokar.

 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi izlemek için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.