Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezon Tanıtımı Geldi! Katil kim?

1419
ufak tefek Cinayetler yeni sezon

Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezon Tanıtımı Geldi! Katil kim? Sezon finali yapan Ufak Tefek Cinayetler’de yeni sezon fragmanı geldi. Heyecanla ve merakla beklenen sezon finali bölümü gelecek sezon için hayranlarını iyice merakın içine attı. Dizide öngörülen sonun olmaması yeni komplo teorilerini ve tahminleri doğurdu. Twitter’da hayranları tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenen bölüm, yayınlandığı gün gündeme oturdu.

Hayranlarından Twitler:

Çözmüşler galiba 🙂

“Aksiyon filmi izle 1080p”

Dizide Yaza Merhaba partisi devam ederken, evin içinde başlayan sert tartışmalar, kanlı hesaplaşmalar ve sonu cinayete giden boğuşmalar izleyicileri ekran başına kilitledi. Başroldeki 4 kadından birinin ölmesi beklenirken, Edip’in ölmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Slow-Motion çekilen kavga sahneleri izleyicileri heyecan içinde bıraktı. Camdan düşen Edip’in ölüp ölmediği meçhul iken katilin de kim olduğunun belli olmaması heyecanı tam doruk noktada bıraktı.

Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezon

Reytingler konusunda ise biraz geride kalmasına rağmen bölüm hayran kitlesini tatmin etmişe benziyor. Kadın dizisi bütün gruplarda birinciliği alırken,Ufak Tefek Cinayetler ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile yarıştı.

  Ekranın Yeni İkilisi

Yeni sezon tanıtımı ise çok ilgi çekiciydi. Özel kıyafetlerin dikildiği tanıtım için, havuzu doldurmak için 100 ton su kullanılmış. Heyecanın ve gerilimin devamlı yüksek olduğu Ufak Tefek Cinayetler yeni sezon bizleri daha da şaşırtacağa benziyor.

Öne Çıkan Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.