Ünlü oyuncudan doğum gününde ölen babasına mektup!

661
3 Şubat günü kalp krizi geçiren ünlü oyuncu Seray Kaya’nın babası Hasan Kaya, Seray Kaya’nın doğum gününde hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncu Seray Kaya, doğum gününde hayatını kaybeden babasına duygusal bir yazı kaleme aldı. “Şimdi biliyorum ki daha da güçlü olma vakti” diyen Seray Kaya, “Doğum günüm seninle benim aramda bir bağ babacım. Gidişinin o güne denk gelmesinin bir sebebi var biliyorum” diye yazdı.

Ünlü oyuncu babasına şu sözlerle veda etti:

Babam…

Hani derler ya babasının kızı… Ben tam da babasının kızıydım. Büyüdükçe sana benzemenin gururunu yaşadım. Ve evet, sen olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım.

Sen her zaman bana merhameti, saygıyı, güçlü kalmayı öğrettin. Ben ağladığımda ‘’Arkanda dağ gibi baban var’’ derdin. Ben hayatımın her zor anında gücümü senden aldım. Şimdi biliyorum ki daha da güçlü olma vakti. Belki aramızdan ayrıldın ama bildiğim bir şey var ki sen asıl şimdi doğru yerde gerçek kavuşmanı yaşıyorsun. Doğum günüm seninle benim aramda bir bağ babacım. Gidişinin o güne denk gelmesinin bir sebebi var biliyorum. Ve kavuşacağımız günü bekliyorum.

Seni çok seviyorum.

03.02.2019

Babamın vefatında arayan, mesaj atan, gelen-gelemeyen herkesten Allah razı olsun. Çok sağ olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.