Ünlü Oyuncular Ekrana Küstü!

309
Bugün Gazetesi'nden Gülden Avuç'un haberine göre büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve daha önce yaptıkları işlerde başarı yakalayan oyuncular, aynı ilgiyi yeni dizilerinde göremeyince art arda ara verme kararı aldı. Bu kararı ilk alan  “İntikam” dizisiyle hayal kırıklığı yaşayan Beren Saat olmuştu. Saat’in ardından Kıvanç Tatlıtuğ da bir süre dizi yapmama kararı aldı.
 
YÜZÜNÜ ESKİTMEK İSTEMİYOR
 
İki hafta sonra final yapacak olan “Kurt Seyit ve Şura”nın iki oyuncusu Fahriye Evcen ve Farah Zeynep Abdullah’ın da ekrana ara verme kararı aldığı öğrenildi. Büyük umutlarla başladığı “Kurt Seyit ve Şura”da umduğunu bulamayan Abdullah, yüzünün eskimesini istemediği için yeni sezona kadar sinemaya ağırlık verecek.
 
MORALİ BOZULDU
 
Ayça Bingöl, "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"deki  başarısını yeni dizisi “Benim Adım Gültepe”de yakalayamadı. Dizinin beklenmedik bir şekilde yayından kaldırılması, Bingöl’ün moralini bozdu. Şu anda devam eden birçok diziye katılması için teklif alan Bingöl, eylül ayına kadar yeni bir projede yer almak istemiyor.
 
YAPRAK DÖKÜMÜ’NDEN SONRA TUTUNAMADI
 
“Yaprak Dökümü”nün ardından televizyonda başladığı işlerde başarılı olamayan Fahriye Evcen de rol arkadaşları Tatlıtuğ ve Farah Zeynep gibi şimdilik gelen dizi tekliflerini reddediyor.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.