“Urfalıyam Ezelden” Devam Edecek mi?

567
Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Bülent İnal, Öykü Gürman, Settar Tanrıöğen ve Dolunay Soysert'in yer aldığı “Urfalıyam Ezelden” dizisi Pazar günü 5. bölümüyle ekrana veda etmişti. 
 
Dizinin yayından kaldırıldığını yapımcı Faruk Turgut Twitter hesabından "Bazen çabanız yaşatmaya yetmiyor. Urfalıyam ezelden 5. bölüm itibariyle bitmiştir. Oyuncularıma, yönetmenime ve senaristlerme teşekür ediyorum" mesajıyla duyurmuştu. 
 
Ancak diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Yapımcı Turgut, Twitter hesabından yayınladığı "Dedik ki, biz de hazır değiliz, Urfalıyam Ezelden'e veda etmeye, 6. bölümü çekelim, sonrasına bakalım” mesajıyla dizinin devam edeceğini açıkladı. 
 
Dizinin oyuncusu Bülent İnal da, “Urfalıyam Ezelden”in devam edeceğini Instagram hesabından "Yapımcımız yola devam kararı aldı. Çok yakında tekrar ekranda olacağız. Bize destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. #urfalıyamezelden" mesajıyla duyurdu. Yayın hayatına Kanal D'de devam etmeyecek olan dizinin yeni kanalı önümüzdeki günlerde belli olacak.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.