Bir Aile Hikayesi’ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda!

558

Yayınlandığı Cumartesi günleri reytinglerde zirveye oynayan Bir Aile Hikayesi dizisine, yıllardır ekranlarda görünmeyen usta bir oyuncu dahil olacak.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 1

Fox TV’de birinci sezonunu geçiren Bir Aile Hikayesi’nde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son bölümde aniden fenalaşıp apar topar acile kaldırılan Beste, Reyhan ve Cem’i korkuturken, yeni bölümde diziye Cem’in babasını canlandıracak usta bir isim dahil oluyor.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 2

Başrollerinde Songül Öden, Birkan Sokullu, İrem Sak ve Olgun Toker’in bulunduğu diziye dahil olan ismin Mehmet Güler olduğu öğrenildi. Mehmet Güler, dizide Bülent karakterine hayat verecek.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 3

Bir Aile Hikayesi son bölüm ne oldu?: Beste aniden fenalaşınca Reyhan ve Cem çocukları da alıp apar topar acile gider. Kardeşinin ameliyat olmak zorunda olduğunu öğrenen Berk, onu kaybetme korkusu yaşar.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 4

Cem ve Reyhan’ın yolu, en zor günlerinde onlara destek olan doktor Adem’le bir kez daha kesişir. Bu defa destek olma sırası Güneş Ailesi’ndedir. Derya’nın tutarsız ve kaçak tavırlarından bezen Berk, onu gerçekle yüzleşmeye zorlar.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 5

Derya bu defa daha cesur davranmayı seçer ve Berk’e bir adım yaklaşır. Diğer yandan, Beste’nin ameliyat kararını asla kabul etmeyen Berk, onu vazgeçirmesi için Erdem’den yardım ister.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 6

Mide ameliyatı yüzünden herkesle arası açılan Beste, annesine sığınır. Ancak Reyhan da bu konuda isteksizdir. Beste’nin kilo takıntısıyla ilgili kendini sorgular ve kızıyla yüzleşir.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 7

Behiye’nin ortaya çıkışıyla birlikte Şakir’in bir sırrını daha öğrenen Mahur kızgındır. Ancak onu bekleyen başka zorluklar da vardır. Behiye Şakir’in bundan böyle onun yanında kalmasını istemektedir.

Bir Aile Hikayesi'ne flaş transfer! Usta oyuncu artık kadroda - Sayfa 8

İftar yemeği için tüm aile Mahur’un evinde bir araya gelir. Berk’in getirdiği misafir herkesi şaşırtırken, gecenin sonunda büyük bir kabus Beste’yi beklemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.