“Ustura Kemal”de Şenlik Var

228

 

 
 
Show TV’nin iddialı yeni dönem dizisi Ustura Kemal’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul Üsküdar’da uzun yıllar önce yaşamış ve namı uzak diyarlara ulaşmış bir yiğidin, vatanseverliği ve aşklarıyla dillere destan bir kabadayının hikayesini konu alan Ustura Kemal, dev bütçesi, kostümleri ve dekorlarıyla da adından söz ettirmeye hazırlanıyor.
Yapımcılığını Süreç Film/Ali Gündoğdu, proje tasarımını ve yönetmenliğini usta bir isim Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Oktay Kaynarca, Naz Elmas ve Emre Kınay’ın yanı sıra kalabalık bir oyuncu kadrosunun yer aldığı dizinin geçtiğimiz günlerde Bilezikçi Çiftliği’nde gerçekleştirilen çekimlerinde "şenlik" yaşandı.
 Dizinin Bilezikçi Çiftliği’nde yapılan çekimlerinde, ilk bölümün önemli sahnelerinden olan, izleyenleri 1913’lü yıllara götürecek olan Hıdırellez Şenlikleri yeniden canlandırıldı. Çekimleri üç günde tamamlanan 150 yardımcı oyuncunun yer aldığı çekimlerde 12 profesyonel jonglör ekibi de kullanıldı. Hıdırellez şenlikleri, dizinin birinci bölümünde ekrana gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.