Vatanım Sensin Veda Bölümü Fragmanı Yayınlandı! (59. Bölüm) 2016 yılında yayınlanmaya başlayan Vatanım Sensin, 59. bölümü ile Veda etmeye hazırlanıyor. Unutulmayacak bir final yapması beklenen Vatanım Sensin’in Veda fragmanı yayınlandı. Konuşması için zorlanan Cevdet en büyük sınavını veriyor; Azize karşısında işkenceye maruz kalıyor! Uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir bölüm dizinin hayranlarını bekliyor.

vatanım sensin veda

Veda Ediyor!

Milli Mücadele’de en önemli dönemece girilmiştir. Kuvvacı olduğu ortaya çıkan Cevdet, konuşması için işkenceye maruz kalırken, hiç beklemediği bir anda can evinden vurulur. Karısı Azize de artık karşısındadır ve ona da işkence yapılmaktadır. Öfkeden deliye dönen Cevdet, Yunan Kumandanı Filippos’tan intikam alabilmek için kurtulmaya çalışır.

Cephede savaşlar giderek büyür ve Türk askerlerinin verdikleri onurlu mücadele, işgalci devletlere zor anlar yaşatır. Cephede savaşan Yakup, önemli yaralar alır ve yanında Yıldız, ona destek olmaktadır. Savaşın gidişatını değiştirebilecek isimlerden olan Leon, var gücüyle savaşmaya devam eder. Mustafa Kemal Paşa’nın emirleriyle hareket eden Türk Ordusu, savaştan galip çıkabilmek için büyük uğraş vermek zorunda kalacaktır.

Vatanım Sensin, merakla beklenen final bölümüyle 7 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Vatanım Sensin’in hiç bitmeyecek aşkı yazımıza gitmek için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.