“Vatanım Sensin”de Cevdet deşifre oluyor

1209

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümüne ışık tutan 29. bölüm yeni fragmanında Cevdet, Vasili'ye yavaş yavaş deşifre olmaya başladı. Cevdet bu durumun farkında, yeni bölümde de bunun planlarını kurmaya başlayacak. Ayrıca dizinin yeni bölümünde bir rehine durumu yaşanacak!

Vatanım Sensin yeni bölümde Tevfik'in hain olduğu anlaşılıyor!

Tevfik'in gerçek bir vatan haini olduğunu artık herkes öğrendi. Gözaltında olan Tevfik, bir plan kurup, durumdan kurtarmayı başarıyor. Tevfik, kendi aleyhine olan durumu Azize'yi rehin alarak leyhine çeviriyor ve Azize'yi öldürmekle tehdit ediyor.

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında, Vasili'nin Cevdet'e silah doğrulttuğu görülüyor. Sözkonusu durumu daha önceki bölüm incelememizde belirtmiştik. Cevdet ise Vasili'ye deşifre olduğunun farkında ve durumdan zararsız çıkmak için planlar kurmaya başlıyor.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Vasili, Paradise Lost Operasyonu'nu Cevdet'ten gizlemeye devam etti. Charles ve Vasili'nin ne maksatla iş birliği yaptığını çözmeye çalışan Cevdet, diken üstündedir. Üstelik Yörükler'e yapılan katliam, bu operasyonun sadece küçük bir adımdı. Büyük bir facia kapıdaydı!

Şehir katliam havadisiyle çalkalanırken, suç Kuvva'ya atıldı. Cevdet hakikatten bihaber ahaliyi Kuvva-i Milliye'nin safına çekmek için Azize'yi de dahil ettiği zekice bir plan yaptı. Azize ve Cevdet bundan böyle mücadeleye omuz omuza devam edecekken Tevfik, kendi sonuna yaklaştığının farkında dahi değildi. Katliam emrini bizzat babasının verdiğini öğrenen Leon ise, Hilal'in canıyla sınandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.