Wonder Woman 1984’ün yeni tanıtımı Ağustos ayında geliyor!

281

Wonder Woman 1984 yeni fragmanının Ağustos ayında izleyiciyle buluşacağı açıklandı.

Ağustos ayında Wonder Woman 1984’ün yeni fragmanı çıkacak. Normal şartlar altında, film şimdiye kadar çıkmış olmalıydı, ancak  Wonder Woman 1984 , koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok kez ertelendi. Şimdi ise Ekim ayında çıkması planlanıyor, ancak gerçekte tabi bunun da bir garantisi yok. ABD’deki sinema salonları, birkaç eyalette ani vakaların ortaya çıkmasından sonra kapalı kalmaya devam ediyor ve bazı salonların 2021’in ortasına kadar büyük ölçüde kapalı kalacağı düşünülüyor.. Gelecek birkaç ay içinde işlerin nasıl ilerlediğine bağlı olarak, Wonder Woman 1984 tekrar ertelenebilir.

Bu arada, Warner Bros. film gerçekten sonbaharda çıkacak gibi çalışıyor, bu da stüdyo için pazarlama kampanyasını revize etmenin zamanı demek. Aralık ayında ilk fragmanın yayınlanmasından bu yana Wonder Woman 1984’ün yeni fragmanı bir türlü gelmemişti. Ancak uzun bir süre sonra, izleyiciler artık Diana Prince’in son macerasına ne zaman bakabileceğini öğrenmiş oldu.

Danimarka’nın Palads Teatret imzalı bir listesine göre, Ağustos ayında yapılması planlanan Inception 10. yıldönümü sebebiyle verilen fragmanlar arasında Wonder Woman 1984’ün yeni fragmanı eklenmiş durumda.

Bu henüz resmi olarak teyit edilmemiş olsa da, gelişme mantıklı. İlk  Wonder Woman eleştirmenlerce beğenilen bir gişe başarısı olmuştu, bu yüzden WB’nin filme ilgi duyması için pazarlama hilelerine başvurmak zorunda değil. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.