Yağmur Tanrısevsin Mahkemelik Oldu!

277
 
Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, hizmet alamadığını gerekçe göstererek menajeri Tümay Özokur ile yollarını ayırdı. Özokur ise, “Onu şöhret yaptım. Daha nasıl hizmet bekliyor? 3 yıllık anlaşması var; tazminat davası açıyorum” dedi.
 
Yağmur Tanrısevsin menajeri ile mahkemelik oldu
 
Son dönemin yıldız oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, dün Twitter üzerinden menajeri Tümay Özokur’dan ayrıldığını açıkladı.
 
Okan IŞIK- BUGÜN GAZETESİ
 
Hizmet alamadığını belirten Tanrısevsin’in bu söylemine, onlarca kişiye şöhretin kapısını aralayan Özokur içerlediğini belirtip, ilk kez BUGÜN’e konuştu.
 
OYUNCU DEĞİLDİ SIFIRDAN İLGİLENDİM
 
Verdiği hizmetin arkasında durduğunu söyleyen Özokur şöyle konuştu: “Yağmur Hanım’la tanıştığımda oyuncu değildi. Çalışma arkadaşlarımdan biriyle ajansıma yemeğe gelmişti. ‘Güzel kızsın gel seni oyuncu yapayım’ diye başlayan bir süreçten geçti. Sıfır kilometreyken alıp fiziğinden sosyal statüsüne kadar her şeyiyle ilgilendim. Daha nasıl bir yatırım yapayım. Evde mi hizmet bekliyor? Yemeğini yapmak, uyutmak gibi şansım yok. Ben kimsenin asistanı değilim.”
 
3 YILLIK ANLAŞMAMIZ VAR
 
Tanrısevsin’in ihtar çekerek ajanstan ayrılamaya cağını belirten Özokur, “3 yıllık anlaşmamız var. Hukuki süreci başlattım. Tazminat davası açıyorum. Karı-koca bile boşandım demekle boşanamıyor” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.