“Yalan Dünya” Bitiyor mu?

378
NURSELİ İDİZ AÇIKLADI
 
“Yalan Dünya” dizisinin biteceğini dizide rol alan ünlü oyuncu Nurseli İdiz de açıkladı. Kanaltürk’te yayınlanan İkinci Sayfa programına telefonla bağlanan Nurseli İdiz, “Yalan Dünya”nın biteceğini söyledi.
 
Bu sezon reyting ölçümünün daha küçük yerleşim birimlerine açılması ve denek sisteminin değişmesi televizyon piyasasında tüm dengeleri bozdu. Yapımcıların bölüm başına 450 bin TL’den başlayan bütçelerle çektiği diziler eskisi gibi yüksek reytingleri göremeyince teker teker bitirilmeye başlandı. Bu durumdan son 4 yılın en popüler komedi dizisi “Yalan Dünya” da nasibini aldı.
 
OYUNCULARA MESAJ ATTI
 
Güneş’in haberine göre, Cuma gününden çarşambaya alınan ve süresi 75 dakikaya indirilen dizi, ilk bölümünde Tüm Seyirciler’de 31. olunca Kanal D ve tüm ekip büyük şok yaşadı. Senarist ve başrol oyuncusu Gülse Birsel’in ellerindeki 4 bölüm bitince dizinin final yapacağını mesajla oyuncularına bildirdiği öğrenildi. “Yalan Dünya”nın bugün ekrana gelecek bölümünün ne kadar izleneceği ise diziye son bir şans verilip verilmeyeceği konusunda büyük önem taşıyor.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.