Yarışma Programları Zirvede

319

 

TNS’in ölçümlerine göre Star TV’de yayınlanan “Yetenek Sizsiniz Türkiye” geçen hafta olduğu gibi dün da iki kategoride de birinciliği elde etti. Acun Ilıcalı’nın programı tüm kişilerde geçen haftayla neredeyse aynı ratingi alırken, AB’de yarım rating kaybetti.

Kanal D’nin yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” ise iki kategoride de ikinci oldu. Program geçen haftaya göre tüm kişiler sıralamasında yerini korurken, AB’de bir basamak yükseldi.

FOX’un komedi dizisi “Harem”, tüm kişilerde rating kaybederken, AB’de ilk beş içinde kendine yer buldu. Tüm kişilerde yaklaşık yarım puan rating kaybeden ve sıralamada altıncılıktan onunculuğa gerileyen dizi, AB’de ise üç basamak yükselerek dördüncü oldu.

STV’de yayınlanan “Farklı Desenler Feride” gecenin yükselen yapımlarından biri oldu. Dizi geçen haftaya göre tüm kişilerde beş basamak yükselerek yedinci olurken, AB’de de on dört sıra yükselerek yirminci oldu.

atv’nin dizisi “Hayat Devam Ediyor” ile Show TV’nin “Suskunlar”ı ise dün geceyi hüsranla kapatan iki dizi oldu. İki dizi de on share’in altında kaldı ve sıralamada üst basamaklara tırmanamadı.

18 Kasım Rating Tablosu İçin Tıklayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.