Yasak Elma’da taciz iddialarına Talat Bulut’tan ilk açıklama!

1670
yasak elma talat

Fox Tv’nin çok izlenen ve sevilen dizilerinden Yasak Elma setinde tecrübeli oyuncu Talat Bulut’un tacizine uğradığını iddia edip ceza davasını açacağını açıklayan kostüm asistanı Özge Şimşek’e ve kamuoyuna bir açıklama Talat Bulut’un avukatından geldi.

Usta oyuncu Talat Bulut avukatı aracılığı ile bir açıklama yaptı. İşte o açıklama:

Müvekkilim Talat Bulut hakkında bir kaç gündür sosyal medyada ve bu gün diğer medya organlarında ortaya atılan çirkin iddialar tamamen asılsızdır.

Talat Bulut 42 yıl boyunca  sanat hayatını saygın bir şekilde sürdürmüş ve toplumsal konulara duyarlılığı ile de sevenlerinin takdirini kazanmış, oldukça sevilen bir sanatçıdır.

Bir genç kız babası olan müvekkilim  çirkin ve toplumun hassas olduğu bir konuda zan altında bırakılmış, toplum önündeki itibarı zedelenmeye çalışılmıştır. Müvekkilim hakkında ki tüm iddiaları şiddetle reddetmekle beraber konunun ilgili tarafına karşı yasal başvuru hakkımızı derhal kullacağımızı kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.

Av.Hatice Ufuk Sıtkı”

yasak elma talat

Yasak Elma dizisinin konusu:

Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.