Yaz’a Özel | TLC kanalında seyredebileceğimiz 7 İlginç Realite Dizisi

Malum yaz geldi. Evde oturup canı sıkılan da var, yoğun tempoda çalışıp biraz rahatlayayım diyen de. Sıkıntının çözümü için birebir TLC kanalından 7 ilginç realite dizisi derledik. Meşhur Doktorumuz Nowzaradan ile başlıyoruz 🙂

1Ağır Yaşamlar

Kilolarıyla başları dertte olan hastaların doktorların yardımıyla büyük değişimi anlatılıyor. Kimi küçüklüpünde yaşadığı travmatik olaylar sonucu kimi ise kendi ihmalkarlığı ve tembelliğinden dolayı tek başına başa çıkamayacağı ölçüde kilo alan hastaların Doktor Nowzaradan tarafından ameliyat edilmesini ve fazla kilolarından kurtulmalarına şahit oluyoruz.
Realite dizisi Ağır Yaşamlar, 270 kilonun üstündeki sekiz kişinin bir yıl sürecek zayıflama yolculuğunu ekrana getiriyor. Her bölüm, bir kişinin hayatını kurtarmak ve yaşamını sonsuza dek değiştirmek adına tehlikeli mide küçültme ameliyatı ile karşı karşıya kaldığı güçlü hikayelere tanıklık ediyoruz.

2Emlak Avcıları

Borçlar nedeniyle terk edilen evler açık artırma ile satışa çıktığı andan itibaren başlayan yarış ile emlakçılar evleri satın almaya çalışıyorlar. Fakat işin ilginç tarafı evlerin içini ancak satın aldıktan sonra görebilen emlakçılar evleri keşfetmeye ve her köşesini didik didik aramaya başlıyorlar.

Bu rekabette kazanabilmek için biraz büyük oynamak ve cesaretli olmak gerekiyor. En çok izlenen realite dizilerinden biri olan Emlak Avcıları kanalın sitesinden izlenebiliyor.

3Alaska’yı Mesken Tuttuk

Binlerce kilometre ötede tek başlarına yaşam mücadelesi veren Brown ailesinin hayatını belgeselleştiren bu realite dizisi ise macera içerikli. Bütün ihtiyaclarını kendileri karşılamak ve hayatta kalmak zorunda olan aile salyangoz yiyor ve kar mağaralarında hayatta kalmaya çalışıyor.

4Dağ Evleri

Dağ evleri de en çok seyredilen programlardan. Hayallerindeki doğa evlerini satın almak için dolaşan çiftler, 3 veya 4 alternatif dağ evinin içinden birini seçiyor. Hepsini gezip değerlendiren ve bütçelerini aşıp aşmamak kararını vermeye çalışan çiftler karar verirken zorlanıyor. Ama huzur içinde yaşayabilecekleri evleri bulmak için karar vermeye çalışan çiftler seyredilesi programlardan.

5Evimi Baştan Yarat

Evlerinin dizaynını hiç beğenmeyen, kalabalık aileler olarak yaşayan, home-office kullanan veya bir yenilik isteyen kişilerin başvurduğu programda, bir mimar bu istekleri karşılamak için ailelerin evlerini baştan aşağı yeniliyor. İstekleri doğrultusunda bi’ plan çizen ve bu planı uygulayan mimarlar harika işler çıkarıyorlar.

6Hayalimdeki Ev

İki imar ve renovasyon uzmanı kişi tarafından lokasyonu iyi ama içi ve kendisi ihmal edilmiş evleri bulup onları harika birer ev haline getirildiği program.

7Pastacılar Kralı

Harika pastalar ve geniş bir imajinasyon gördüğümüz bu programda Buddy babasından aldığı pastaneyi çok daha büyüten ve harika işler çıkaran Buddy bakalım daha neler çıkaracak.
İzlemek için.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.