Yeni Transferlerden Sonra “Dila Hanım”da Neler Olacak?

221

 

 
 
Star TV'nin sevilen dizilerinden “Dila Hanım”ın kadrosunda radikal değişiklikler yapıldı. “Dila Hanım”da Seyit Bey karakterini canlandıran Engin Şenkan, Gurbet'i canlandıran Asuman Bora, Metin'i canlandıran Oktay Gürsoy ve dizinin yönetmeni Aydın Bulut projeden ayrılmıştı. 
 
Bu ayrılıkların ardından dizinin kadrosuna yönetmen olarak Nihat Durak, Adana Milletvekili Selçuk Bey rolüyle Mahir Günşıray, Selçuk Bey'in kardeşi olarak Ozan Çobanoğlu ve Erkan Petekkaya'nın üniversiteden aşkını ise Didem Balçın canlandıracak.
 
“Dila Hanım”ın 22. bölümünde Seyit Bey vefat edecek ve 23. bölümde Adana Milletvekili Selçuk bey Engin Şenkan'ın evine taziyeye gidecek ve Dila'yı görecek. Bir yandan çok önemli bir bilgiye ulaşacak. Selçuk Bey yıllardır ailelerinin arasında husumet bulunan Rıza'nın da Dila'ya aşık olduğunu öğrendiğinde yeni planlar yapmaya başlar. Ve böylece Rıza ile Selçuk arasında Dila için kıyasıya bir mücadele yaşanacak.
 
Rıza Bey'in üniversiteden gelen eski aşkı ise Dila Hanım'ın kıskanmasına yol açacak. “Dila Hanım”ın ilerleyen bölümlerinde Dila ve Rıza'nın aşklarının arasına Selçuk Bey ve Didem Balçın girecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.