Yılmaz Erdoğan’ın ”Ekşi Elmalar” Kadrosu Tamamlandı

749
Yılmaz Erdoğan’ın kendi hayatından kesitler taşıyan yeni filmi "Ekşi Elmalar"da teyzelerini oynayacak isimler belli oldu. Erdoğan, Farah Zeynep Abdullah’tan sonra Şükran Ovalı ve Songül Öden’le sözleşme imzaladı.
 
SENARYOYU ABD'DE YAZDI
 
Yılmaz Erdoğan, senaryosunu "The Water Diviner"ın Los Angeles’taki galasından sonra 3 ay kaldığı ABD’de yazdığı yeni filmi "Ekşi Elmalar"ın hazırlıklarını tamamladı. Türkiye’ye döner dönmez, çiftliğinin de bulunduğu Köyceğiz’de çekeceği film için çalışmalara başlayan ünlü yönetmen, ilk iş olarak başrol oyuncu kadrosunu kurdu
 
YILMAZ TEYZELERİNİ BULDU
 
Yılmaz Erdoğan, yeni filmi "Ekşi Elmalar"da teyzelerini canlandıracak oyuncuların isimlerini belirledi. Erdoğan, üç teyzesi için Farah Zeynep Abdullah’tan sonra Şükran Ovalı ve Songül Öden ile sözleşme imzaladı.
 
Yeni filmi ‘Ekşi Elmalar’ın senaryosunu tamamlayan Yılmaz Erdoğan, çiftliğinin de bulunduğu Köyceğiz’de başladığı hazırlıkların son aşamasına geldi. Erdoğan, Vizontele’den sonra ilk kez kendi hayatından kesitlerin de olduğu ve hikâyesi 1974-1976 arasında geçen, Köyceğiz’de çekeceği "Ekşi Elmalar" için öncelikle bildiği isimlerle anlaştı. Bu isimlerden biri bol ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki, Farah Zeynep Abdullah ve kuzeni Ersin Korkut. Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Şükran Ovalı ile Songül Öden ile de filmde rol almaları için bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası anlaşmaya varılınca Ovalı ile Öden de "Ekşi Elmalar"ın kadrosuna katıldı. Başrol oyuncu kadrosunu tamamlayan sanatçı, yan rolleri hangi oyuncuların canlandırması gerektiği konusunda kararını verdikten sonra çekimlere başlayacak.

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Türk Oyunculardan “Kısmet” Belgeseli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.