Yok Artık! Kıvanç Tatlıtuğ’un İstediği Fiyat Dudak Uçuklattı!

2305
Kıvanç Tatlıtuğ'un İstediği Fiyat

Yok Artık! Kıvanç Tatlıtuğ’un İstediği Fiyat Dudak Uçuklattı!

Kıvanç Tatlıtuğ, Yerli Prison Break Dizisi için ne kadar para istedi? Yok Artık! Kıvanç Tatlıtuğ’un İstediği Fiyat Dudak Uçuklattı!

2005-2009 yılları arası yayınlanan ve çok popüler olan, ardından da 2017’de tekrardan yayın hayatına başlayan ünlü dizi Prison Break Türkiye için uyarlanacak. Amerika’da FOX kanalında yayınlanan dizi, burada da Fox Tv’de yayınlanacak. Uyarlama için başrol olarak Kıvanç Tatlıtuğ’un adı geçmişti. Ama ünlü aktörün talep ettiği para yapımcıları şaşkına çevirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Ay Yapım arasında ön anlaşma yapılmış ve senaryo için son hazırlıklar gerçekleştirilmişti. Fakat Ali Eyüboğlu’nun haberinde yazdığına göre Kıvanç Tatlıtuğ, yapım şirketinden bölüm başına tam 270 bin lira talep etti ve anlaşmada problem çıktı. 270 bin lira rakamını işiten FOX kanalı yöneticileri de bu kadar miktarı veremeyeceklerini söylemiş.

Kıvanç Tatlıtuğ'un İstediği Fiyat

Yine de Kıvanç Tatlıtuğ çok yüksek maaşta ısrar etse de, FOX kanalı bu miktarı reddediyor. Dizi uyarlamasını yapmak isteyen FOX, Tatlıtuğ’un daha düşük bir ücreti kabul etmemesi halinde, başrol olarak başka bir aktörle masaya oturma niyetinde.

Başrol adına problem çıksa da, adı daha açıklanmayan yerli Prison Break kesin olarak çekilecek. Dizi büyük ihtimalle sonbahar yayın döneminde ekranlarda yer alacak.

Bütün haberler için tıkla!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.