Yoksa Yeni Bir Proje Mi? Leyla ile Mecnun Ekibi Twitter’da Toplandı!

Türk dizi tarihinin en absürd komedi dizilerinden Leyla ile Mecnun’u hepimiz çok özledik. Boş zamanlarımızda en özel sahnelerini tekrar tekrar izlediğimiz, izleyip eski günleri yad ettiğimiz Leyla ile Mecnun zaman zaman sosyal medyada gündeme gelmeye devam ediyor.

leyla ile mecnun ekibi

Yaklaşık 3 hafta önce fanları tarafından Twitter’da tekrardan gündeme oturtulan Leyla ile Mecnun hakkında binlerce twit atıldı. Oluşturulan hashtag flowuna dizinin oyuncuları da katılınca dizinin fanları ve seyredenleri de mest oldu.

Dün yine benzer bir gündem oluşmasına neden olan twitlerden bahsedeceğiz şimdi. Dün dizinin başrol oyuncularından Mecnun karakterini oynayan Ali Atay, dizinin İsmail abisi Serkan Keskin’e dizinin sahil bölümlerinde seslendiği gibi “İsmaaaillll Abiiiiiiiiii” diye bir twit attı. Ve twite Serkan Keskin’i ve dizinin senaristi Burak Aksak’ı ekledi.

İşte O twit:

Daha sonrasında İsmail Abi’de aynı dizideki sahnelerinde olduğu gibi bir cevap verdi Mecnun’a. O gür sesiyle yüksek bir “Hooooop” dedi. Tabi bu twit hayranları mest etti. Serkan Keskin de twitine dizinin Yavuz hırsızı Osman Sonant’ı ekledi.

Bu karşılıklı twitleşmeye katılan dizinin senaristi Burak Aksak da durumu tam bir yazar cümlesi ile özetledi ve zaten diziye hasret olan hayranlarını hüzünlendirdi.

Yavuz hırsız Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan da bu mentionlara katılınca tam bir nostalji saatleri yaşandı bir anda.

Peki Neden Paylaştılar?

Aslında bu mentionlaşmadan çok bunu neden yaptıkları daha önemli bizim için. Bütün ekibin bu akıma katılması acaba yeni bir dizi veya film projesi mi geliyor sorularını aklımıza getiriyor. Tekrardan Leyla ile Mecnun ekibi bir araya gelme ihtimali bile hepimiz heyecanlandırıyor.

Senarist Burak Aksak’ın da hiçbir zaman bu kapıyı kapatmaması ve film projesi düşünülüyor mu sorusuna neden olmasın cevabını vermesi de kim bilir belki de bir proje müjdesidir.

Bakalım ilerleyen günlerde bir haber gelecek mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.