Zafer Algöz, Cem Yılmaz’ın yakında çekimlerine başlayacağı yeni projesi Kara Komik Filmler’le ilgili, “Cem bu kez farklı bir şey yapacak. Türkiye’de ilk” dedi…

Zafer Algöz

Nişantaşı Citys’te objektiflere yansıyan Zafer Algöz, üzerindeki AROG filmi için bastırılan tişörtle dikkatleri çekti. Eskiyen tişörtünün film çekimlerinden hatıra olduğunu söyleyen Algöz “Genelde her filmde böyle bir şey bastırıyoruz ekip çalışanları için sonra onları hatıra olarak saklıyorum” dedi.

Zafer Algöz

Cem Yılmaz’ın yakında başlayacak ve aynı seansta birbirinden bağımsız iki filmi içeren Kara Komik Filmler adlı projesinde yer alacağını açıklayan oyuncu, “Yine aynı kadro mu?” sorusuna ise gülerek “Evet kadroda varız. ‘Yine aynı adamlar var mı?’ diye soracaksınız? Evet yine aynı adamlar” diye yanıt verdi. Türkiye’de ilk kez böyle bir projenin uygulanacağını belirten Algöz, ardından filmle ilgili detayları şu sözleriyle açıkladı:

“13 Ağustos’ta çekimlere başlıyoruz İstanbul’da. Yine komedi tarzında bu kez farklı bir şey yapacak. Kara Komik Hikayeler diye bir film. 60 dakikada bir film seyredeceksiniz ikinci arada başka bir 60 dakikalık başka bir film izleyeceksiniz. İki bağımsız filmi bir seansta yapacak. Türkiye’de ilk dünyada var mı bilmiyorum? Algöz “Şu anda kadroda ben, Özkan Uğur, Can Yılmaz var. Ayrıca Ozan Güven’in de küçük bir rolü olacak. Defne de kızı da kadroda yok, henüz kadın oyuncu belli değil” dedi.

Cem Yılmaz; Karakomik Filmler’in Ocak ve Mart’te 4 hikayesi ile vizyonda olacağını açıklamıştı.

Zafer Algöz

 

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Cem Yılmaz ve Ahu Yağtuğ Bu Akşam Evleniyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.