Zeliha, çöpçatanlık yaparsa ne olur? Deliha 2

1153

2018’i kahkahayla karşılayacak “Deliha 2” de Zeliha bir de çöpçatanlığa soyunuyor!

Yakışıklı patronu Can ile ilkokul arkadaşı Eda’nın arasını yapmaya çalışıyor. Kahkaha dolu macerasında Zeliha yine bir yandan da kalpelere dokunuyor.

Zeliha, arkadaşlarını başbaşa bırakmaya çalışırken, ortamı romantizmle ısıtmak için soğuk hava deposunu seçince biraz soğutuyor.
İş hayatına atılan Zeliha’nın yeni macerası yine bol kahkaha vaat ediyor! Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Deliha 2″ 12 Ocak’ta sinemaseverler ile kucaklaşacak.

“Deliha 2” Kısa Hikaye: Zeliha hala deli, çok samimi ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor, hem de yine de tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

“DELİHA 2″nin kadrosunda Özay’a; Eda Ece, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü, Mert Öner eşlik ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.